Instagram
865 Following
2K Followers

Images Not Found!

Subscription Form

Bu yayın 2006 incelememi kapsayacak ve bir sonraki yayın 2007 Hedeflerim olacak.

2006 Yılı Değerlendirmesi

Geçen yıl benim için harika bir yıldı! Hayatımın iki amacını başardım, bir bebeğim oldu ve hayatımı pek çok yönden değiştirdim. Onları kısaca sayayım:

  1. Maraton: 2006 yılının başlarından itibaren, her iki haftada bir Guam’da yerel gazetede yayınlanan ve ilk maratona olan yolculuğumu düzenleyen bir köşe yazısı yazdım. Aralık 2005’in başlarında koşmaya başladım ve ilk 5K’mı daha sonra o ay yaptım, bu benim için çok büyük bir amaçtı. Aynı zamanda ömür boyu bir hedef oldu. Maraton eğitimimde çok aşağı yukarı bir yıl geçirdim, ancak uzun bir hikayeyi özetlemek için, Aralık 2006 başlarında ilk maratonumu tamamladım! Koşmak şimdi hayatımın bir parçası ve ben onu seviyorum.
  2. Yeni: Her zaman bir roman yazmak benim için bir hedef oldu ve Kasım 2006’da yaşamı değiştirmek için kaydoldum NaNoWriMoKasım ayının sonuna kadar bir romanda 50.000 kelime yazmak amacıyla. 30… ve ben yaptım! Muhtemelen asla yayınlanmayacak, ancak oldukça zorlu ve başarılı geçti.
  3. Noelle Cayce: 23 Mart 2006’da hayatımın son sevinci doğdu… en küçük kızımız. Bu bizim için altı yapar. O, hepsi inanılmaz derecede güzel bir pakette, bir nimettir ve bir velet.
  4. Veganizm: Eylül 2006’da vejeteryan oldum ve sonunda vejeteryan olmayı hedefledim. Eh, o zamandan beri ete (veya herhangi bir hayvan karkasına) hiç dokunmadım ve süt ve yumurta alımımı büyük ölçüde düşürdüm… temel olarak, artık süt veya yumurta yemiyorum, ancak bazı yiyeceklerde iz içerik maddesi olarak alıyorum. . Onları tamamen kesmeyi planlıyorum, böylece 2007 sonunda zulümsüz bir diyet yapabilirim. Diyetimin büyük bir dönüşümü oldu ve bir de pişman değilim. Yaptığım en iyi şeylerden biri.
  5. GTD: Aslında okumamış olmama rağmen David AllenBir Şeylerin Başlaması 2006’nın sonuna kadar, web’deki temel kavram ve prosedürleri anladım ve yazdan önce GTD’yi uygulamaya başladım. Yıl sonuna kadar, her zamankinden çok daha fazla örgütlüydüm. Herkese önerebileceğim inanılmaz bir sistem. Benimsemek biraz zaman alabilir GTD’nin alışkanlıkları– Şimdiye kadar çoğunu okudum ama hala gelişiyorum. Masam temiz, dosyalarım düzenli, e-posta gelen kutum boş ve her şeyin nerede olduğunu biliyorum. Mükemmellik
  6. Sabahçı:2006 yılında koşuya başladığımda erken bir yükseltici oldum. Daha erken ve daha erken uyanmaya başladım ve şimdi düzenli olarak saat 4: 30’da uyanıyorum (geç saatlerde 5: 00’de uyanıyorum). Bana güne harika bir başlangıç veriyor ve sabahlar sessiz ve güzel. Sevdim bunu! Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, sabah 6’dan önce en az 1-2 Büyük Görev yapmayı deneyeceğim… bunun yerine ertelediğim 2 şeyi ele alma seçeneğiyle. Günlerimi daha iyi hale getireceğini düşünüyorum.
  7. Finans: Borcumu gidermede büyük bir ilerleme kaydettim (2007 için daha büyük planlarla) ve akıl kolaylığı için çok iyi bir acil durum fonu başlattım. Halen istikrarlı bir mali temel bulmaya çalışıyorum, ancak bir yıl öncesine kıyasla, sonları karşılayamadığımda, hafif yıllardan önceyim. Ve tünelin sonunda ışığı görebiliyorum.
  8. Bir Yıl Quitversary: Kasım’da 18, 2005, ben Sigarayı bırakmak. Hayatımdaki dönüşümlerin başlangıcıydı ve bana güven verdi ve daha da fazla başarmanın yolunu gösterdi. Kasım’da 18, 2006, bir yıl Quitversary’imi sessizce kutladım ve hiç bu kadar mutlu olmadım.
  9. Çeşitli: 2006’da başıma gelen diğer birçok harika şey oldu ve küçük başarısızlıklar da oldu, ama bu genel olarak BÜYÜK BİR YIL oldu !!!!!! İşte, 2007’nin bu kadar iyi olacağını umuyoruz.
Total
0
Shares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *